Telefon: +420 722 934 225
Email: info@maliri-global.cz

Čistění fasád

Společnost Global Praha provádí čištění fasád a jiných pevných povrchů. Čištění fasád zahrnuje způsoby očištění od biologických i atmosférických nečistot a dodává opět fasádě nemovitosti její původní vzhled. Díky technice zvané tryskání jsme schopni nejen čištění, ale též odstranění grafity.

Dokažeme si poradit s mnoha druhy fasád - ať už se jedná o čištění cihlové fasády, fasády z travertinu, žuly, mramoru nebo přírodního kamene. Metody, které používáme jsou atestovány i pro čištění fasád pámatek a soch.

čištění fasád pískováním

Tryskání / pískování fasád

Jednou znejefektivnějších metod čištění fasád je takzvané tryskání pískem za mokra, které je účinné a zároveň šetrné k povrchům fasád. Tryskání provádíme pomocí vybavení Torbo, které od roku 1999 patří ke špičce v oboru.

Tryskání fasád má oproti jiným způsobům čištění nespornou výhodu v nižší prašnosti a ekologickému základu. Pískování, jak se také tomuto postupu říká, lze též použít při ošetření dřeva, kovů a přípravě nové fasády. Využití najde pískování i při přípravě zdiva před nanesením nové omítky.

tryskání pískem - pískování

Společnost Global Praha kromě čištění fasád za použití pískování nebo odstranění grafity též provádí i samostatné nátěry fasád a střech - u nás si vybere opravdu každý dle potřeby.