Telefon: +420 722 934 225
Email: info@maliri-global.cz

Dekorativní štuky

Malíři ze společnosti Global Praha Vám nabízejí odborné služby v dekorování zdiva. Certifikátem ověřené dekorativní štuky pro vnitřní prostory Vás i Vaše blízké či spolupracovníky dozajista zaujmou a dodají místnosti moderní a atraktivní dojem.

Dekorativní štuky do bytu i firmy

Jsme schopni zajistit dekorativní štuky jak malém rozsahu (stěna v bytě) i štuky v rozsahu velkém (dekorativní štuky pro firmy, muzea, hotely, restaurace a další velké objekty).

Dekorativní štuky v bytu

Pomůžeme Vám s výběrem správné barvy štuku, jeho hrubosti a lesku. V tomto oboru jsme opravdu zruční - což dokazuje i certifikát pro italské štuky značky Oikos, která dodává jedny z nejkvalitnější štukovacích materiálů.

Pokud máte v interiéru starou omítku, malby či tapety, před samotným nanesením dekorativího štuku zdivo vyčistíme, připravíme ke správné aplikaci a prodloužíme tak jeho životnost a otěruvzornost.

Nabídka italských dekorativních štuků:

V naší nabídce nalezenete běžné štuky vnitřního zdiva a sádrokartonu, profesionální italské štuky imitující kov a beton, i velice oblíbený benátský štuk s imitací mramoru.

Travertino Romano Finitura Dorato

dekorativní štuk Travertino Romano dekorativní štuk Travertino Romano

Dekorativní štuk travertino Romano přináší nový pohled na ztvárnění struktury a vizální podoby přírodního kamene. Další informace o Travertino Romano Finitura Dorato.


Travertino Romano Beton

dekorativní štuk Travertino Beton dekorativní štuk Travertino Beton

Dekorativní štuk Travertino Romano je vhodný i na betonové a hrubé povrchy. V této variantě je dekorování vhodné jak pro štuk vnitřní, tak vnější. Další informace o Travertino Romano Beton.


Travertino Romano Design

dekorativní štuk Travertino Romano Design dekorativní štuk Travertino Romano Design

Módní černá, elegantní šedá a béžová, výrazná osobitost žluté a červené. Dekorativní tenkovrstvá omítka vytvořená exkluzivně pro interiéry v šesti odstínech. Více o Travertino Romano Design.


Ottocento Antico Velluto

dekorativní štuk Ottocento Antico Velluto dekorativní štuk Ottocento Antico Velluto

Dekorativní štuk se schopností vytvářet nádherné efekty sametu - střídání matných a lesklých ploch měnících se s úhlem dopadu světla na stěnu. Více informací o štuku Ottocento Antico Velluto.


Encanto

dekorativní štuk Encanto dekorativní štuk Encanto

Unikátní dekorační barva s částicemi barevného kovu, které dle světla dokáží měnit svůj lesk. Další informace o dekorativním štuku Encanto.


Raffaello

dekorativní štuk Raffaello dekorativní štuk Raffaello

Přírodní vápenný materiál, který vytváří dokonalou podobu benátských štuků s hloubkou mramorové struktury. Více k přečtení na: Raffaello.


Benátský štuk

dekorativní benátský štuk dekorativní benátský štuk

Oblíbený dekorativní štuk se schopností udělat každé prostory elegantnější a prosvětlenější. Více o benátském štuku na listu: Benátský štuk.