Telefon: +420 722 934 225
Email: info@maliri-global.cz

Italské štuky

Provádíme profesionální a certifikované italské štuky nejvyšší kvality. Jejich celkový výčet naleznete níže.

Travertino Romano Finitura Dorato

italský štuk Travertino Romano

Travertino Romano je vysoce dekorativní materiál pro povrchové úpravy stěn interiérů a exteriérů, který dokonale napodobuje vzhled přírodního kamene v rozmanitých podobách.

dekorativní štuk Travertino Romano dekorativní štuk Travertino Romano

V základní podobě nabízí devět odstínů typických pro přírodní travertin (Anticato, Tivoli, Acquabianca, Dorato, Biancospino, Toscano, Avana, Striato a přírodní-bílý).

Umožňuje vytvářet nádherné efekty s granulací pískovce, lávového kamene nebo v podobě stavebních kvádrů. Díky svvé vysoké odolnosti je vyhledávaný také pro vytváření dekorativních efektů pohledových betonů. V dalších barevných úpravách pro interiér vytváří nádhrerné variace od polotransparentních smaotových effektů až po kovové a perleťové efekty.


Travertino Romano Beton

italský štuk Travertino Romano Beton dekorativní štuk Travertino Beton dekorativní štuk Travertino Beton

Dekorativní štuk Travertino Romano je vhodný i na betonové a hrubé povrchy. V této variantě je dekorování vhodné jak pro štuk vnitřní, tak vnější.


Travertino Romano Design

italský štuk Travertino Romano Design

Travertino Romano Design přináší nový pohled na ztvárrnění struktury a vizální podoby přírodního kamene. Nechává se inspirovat půvabem struktury travertinu.

dekorativní štuk Travertino Romano Design dekorativní štuk Travertino Romano Design

Vytváří nové kreativní možnosti pro moderní a neobyčejně působivé barevné kompizice: modní černá, elegantní šedá a béžová, výrazná osobitost žluté a červené.

Travertino Romano Design je dekorativní tenkovrstvá omítka vytvořená exkluzivně pro interiéry v šesti odstínech. Díky ssvému složení z vybraných mramorových zrn, písku a vyzrálé vápenné mazaniny prokazuje vynikající vlastnosti, jako je vysoká odolnost, paropropustnost a voděodolnost.


Ottocento Antico Velluto

italský štuk Ottocento Antico Velluto

Ottocento Antico Velluto je moderní dekorativní materiál s mimořádnou schopností vytvářet nádherné efekty sametu - střídání matných a leských ploch.

dekorativní štuk Ottocento Antico Velluto dekorativní štuk Ottocento Antico Velluto

Plochy se mění se s úhlem dopadu světla na stěnu. Ottocento přináší sofistikovaný a originální vzhled jemných reflexních dekorací. Je jedinečné půvabem a precizností, i možnostmi zpracování v mnoha variantách.

Do klasických interiérů vnáší intenzivní pocit hřejivého doteku. S moderními interiéry dokonale souzní v jednoduchosti a lehkosti metalického efektu. Ottocento je charakteristické snadnou údržbou povrchu, respektuje životní prostředí a o odpovídá vysokým nárokům moderního života.


Encanto

italský štuk Encanto

Encanto je dekorativní metalický nátěr, který umožňuje vytvořit fascinující povrchové úpravy. Kreativní materiál vytváří magický efekt hry světla a metalických odlesků.

dekorativní štuk Encanto dekorativní štuk Encanto

Odlesky září v nepřeberném množství odstínů ve třech základních bázích Gold, Silver a Gray a nově v dalších čtyřech bázích Oro, Rosso, Bianco a Nero. Encanto je jednoduchým a efektivním řešením pro dosažení jedinečných sofistikovaných dekorací.

Moderní materiál dosahuje elegantního vzhledu metalického povrchu. Vyniká na velkých plochách i v členitých interiérech, v soukromém nebo komerčním prostředí.


Raffaello

italský štuk Raffaello

Raffaello Decor Stucco je dekorace vyjímečného vzhledu a charakteru. Vytváří efekty mramorových povrchů a to v mnoha variantách.

dekorativní štuk Raffaello dekorativní štuk Raffaello

Varianty jsou například mat, polomat, vysoce zaleštěný nebo přírodní vzhled. Raffaello je přírodní vápenný materiál, který vytváří dokonalou podobu benátských štuků s hloubkou mramorové struktury.

Vytváří vysoce odolný a snadno udržovatelný povrch, zaručující nejvyšší životnost. Při vhodné ochraně lze tento prestižní dekorativní materiál používat na vysoce zátěžových stěnách. Krása benátského štuku nachází dokonalé vyznění v prostorách klasického stylu. V moderních interiérech umožňuje dosáhnout jedinečných rafinovaných efektů.