Telefon: +420 722 934 225
Email: info@maliri-global.cz

Malíři bytů a domů Praha

Malíři Global nabízejí též řešení malby celých exteriérových a interiérových prostor. Tyto malířské služby jsou skvělou volbou například při rekonstrukci či koupi bytu nebo domu. Námi instruovaní malíři bytů Global jsou schopni vymalovat všechny obytné i neobytné prostory a to všetně maleb a nátěrů venkovních fasád.

Profesionální malíři bytů

Dle sjednaných maleb a nátěrů přistupují zdejší malíři bytů ke své práci s nejvyšší možnost zodpovědností, důrazem na kvalitu provedeného malování a rychlosti práce. Jsme velice variabilní co se týče dohod o termínech provádění maleb, naší malíři jsou schopni malovat 7 dní v týdnu po celé Praze a jejím okolí.

Malíři rodinných a panelových domů

Jsme schopni zajistit zakázky i o velikosti malování fasád domů či malby a nátěry chodeb v panelových domech v hl. městě Praha. Vybíráme odolné a vhodné nátěry, které ochráni Vaše zdivo a nemovitý majetek po mnoho let s maximální pečlivostí a přesně dle přání zákazníka, případně poskytneme odborné rady.

Malování fasád domů

Naši malíři mají bohaté zkušenosti z malbou a nátěry venkovních fasád domů, obchodních budov i skladů. Více informací o fasádách: malba a nátěry fasád nebo si můžete prohlédnout naše reference.

Praha a okolí

Malíři z firmy Malíři Global poskytují služby v rámci malování bytů a domů pro město Praha - případně po dohodě i středočeský kraj. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.