Telefon: +420 722 934 225
Email: info@maliri-global.cz

Malíři kanceláří a firem Praha

Kanceláře a společenské místnosti firem mají vysoký vliv na prezentaci a celkový dojem společností, malíři kanceláří si toto velice dobře uvědomují a udělají vše proto, aby malba ať už kanceláře, konferenčních místností či vestibulů vypadala co možná nejlépe a dobře tak reprezentovala celé renomé firmy. Námi poskytování malíři kanceláří vymalují jakékoliv prostory v hl. městě Praha a středečeském kraji.

Malování kanceláří bez narušení chodu

Malíři Global jsou ochotni provést prefesionální malování kanceláří i mimo klasické pracovní časy - víkendy, brzké ráno nebo večerní hodiny. Snažíme se aby při malování kanceláří byl co nejméně narušen klidný chod firmy a případě využívat jen prostor absulutně nezbytný pro malování.

Při práci naši malíři se snaží aby po malování kanceláře byly prostory uklizené, čisté a ihned připraveny k použití. Odpad po malování či zednických pracích po sobě uklízíme, nábytek a vybavení zabalujeme do ochraných folií, případně do odolnějších obalů - v případě přesunu.

Kvalitní materiály a techniky pro malování firem

Ať už malujeme kanceláře, haly či běžné obytné prostory, dbáme na použití kvalitních materiálů (barvy, nátěry, omítkové komponenty). Mezi nejpoužívanější barvy u nás patři značky: Primalex, Dufa, Aligátor, Dulux či Keim Biosil - otázky o výhodách, vlastnostech a cenách Vám samozřejmě zodpovíme a rádi poradíme s vhodným výběreme pro malování.

Pro zvýšení správného dojmu z firemních prostor mohou malíři použít speciální techniky malování: benátský štuk (světlé i tmavé tóny) či jiné známé metody malby jakožto šablonování, válečkování nebo linkování a jejich kombinace. Věříme, že s Malíři Global Praha budou Vaše firmní prostory vypadat elegantně a reprezantativně.