Telefon: +420 722 934 225
Email: info@maliri-global.cz

Malíři pokojů Praha

Malování pokojů nebylo nikdy ryhlejší a pohodlnější, tím spíše v hl. městě Praha. Malíři pokojů Global jsou profesionálové ve svém oboru - vymalování pokojů, chodby a jiných interiérů je jednou z našich nejčastějších činností.

Malování pokojů na míru

Samozřejmostí je výběr z mnoha druhů malby a barev pro Vaše pokoje, kvalitní materiály a malířské vybavení pro malování pokojů. Kalkulace cen za materiál a činnosti je u nás zdarma, stejně tak jako konzultace o barevných kombinacích a jednotlivých tónech vzhledem prosvětlení pokojů.

Malíř pokojů - Praha

Krom široké škály barev pro malování též naši malíři pokojů ovládají dekorativní malby - tvorba ornamentů a ozdobných prvních na stěny pomocí válečku. V nabídce nechybí exluzivní italské dekorativní štuky a ani vyhlášený benátský štuk.

Malíři s kvalitním materiálem

Při malování pokojů klademe důraz na výběr a kombinace barev, která může správnou volbou rozveselit a prosvětlit pokoj. Používáme osvědčené materiály, které při nízké investici navíc mohou vydržet o mnoho let déle. Konečné rozhodnutí ovšem nechávají vždy malíři pokojů na Vás.

Nejčastěji malíři používané značky barev:

Krátký výčet barev žádaných našimi klienty, s kterými se setkáváme nejčastěji:

Profesionální malíři

Malíři Global Praha jsou námi školeni pro maximální efektivitu práce v poměru vysoké kvality k férové ceně. Malíři pokojů jsou stejně jako při malování jiných objektů jsou společností instruování k co možná největšímu zachování soukromí zákazníků a vlídnému jednání.

Praha a okolí

Malíři z firmy Malíři Global poskytují služby v rámci malování pokojů pro město Praha - případně po dohodě i středočeský kraj. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.