Telefon: +420 722 934 225
Email: info@maliri-global.cz

Malíři škol a úřadů Praha

V naší nabídce jsou všechny služby spojené s rekonstrukcí státních budov. Naši malíři malují školy, státní úřady, knihovny a další veřejné instituce. Námi kvalifikovaní malíři škol a úřadů nejen zvládnou perfektní malby, ale poradí si i s hrubými řemeslnickými činnostmi (oprava zdiva, renovace zárubní či vyklízení odpadu). Samozřejmostí malířů je znalost odolných nátěrů zvláště pro chodby a technické zázemí.

Profesionální malování škol

Při malování škol obsáhneme jak klasické styly malování, tak specifické a náročnější malby na stěny dle předloh či vzorkování. Zajišťujeme též protiskluzové a bezpečnostní ošetření schodišť, kompletní rekonstrukci prostor a likvidaci odpadu po malování nebo rekonstrukci. V rámci termínů vymalování škol rádi vyhovíme potřebám prací v pozdějších hodinách či víkendech.

Malování úřadů a státních institucí

Veřejné správě věnujeme zvláštní pozornost při výběru správných barev malby a celkovému dojmu. Při malování úřadu společností Malíři Global Praha si můžete být jistí, že prostory budou vypadat nejen příjemně, ale i reprezentativně. Stejně jako u škol, tak i státních úřadů a institucí se znažíme použít materiály s dlouhou dobou výdrže a případné snadné údržby. Vymalování prostor úřadů provádíme rychle, kvalitně a v předem stanovených termínech - Praha a středočeský kraj.