Telefon: +420 722 934 225
Email: info@maliri-global.cz

Nátěry fasád domů Praha

Dobrá fasáda je vizitkou budovy - nátěry fasád provádíme na profesionální úrovni a to s možností lakýrnických úprav oken, okapů a obvodových říms. Poradíme s volbou vhodných barev a materiálu pro nátěr fasád. Každý zodpovědný majitel domu či správce ví, že výběr kvalitního nátěru fasády pomohá nejen vzhledu domu, ale i trvanlivosti zdiva a přecházení brzkých následných oprav. Fasády renovujeme ve středočeském kraji a městě Praha.


Nátěry fasád a jejich opravy

Již bylo zmíněno, že kvalitní nátěr pomáhá fasádám odolávat povětrnostním podmínkám a to po nemalou dobu. Předchází promáčení či rozpadu omítky a zdiva, následného zatékání do objektu a snižuje tak cenu následných oprav domu na minimum. Provádíme též opravy fasád v jakémkoliv rozsahu včetně často potřebných zednických prací. Při potřebě opravy fasád je leckdy zapotřebí i nové vymalování pokojů s kterým mají naši malíři též bohaté zkušenosti.

Zajišťujeme nátěry fasád domů jak rodinných, tak i nebytových domů (firmy, úřady, potravinové řetězce) a panelových v celé Praze a SČ kraji. U firemních fasád můžeme nabídnout i malby písma a log přímo na fasádu (vhodné například pro supermarkety) či odstraňování grafity.