Telefon: +420 722 934 225
Email: info@maliri-global.cz

Reference rekonstrukcí - Global Praha

Zde můžete nalézt fotografie k již zakončeným zakázkám na rekonstrukce, renovace či přistavby a ověřit si tak naši zručnost a věrohodnost.

Rekonstrukce - renovace střechy

V obci Brandýsek jsme úspěšně dokončili rekonstrukci, respektive renovaci střechy. Jednalo se o zabroušení (vyčištění) dřevěných komponentů střechy, následný nátěr proti povětrnostním podmínkám a tedy prodloužení životnosti.

Příprava střehy na nátěr Čištění před samotným nanášením nátěru střechy Pan natěrač se práce nebojí Renovace střechy zblízka Pruběh natírání střechy Konečný výsledek rekonstrukce střechy

Zaujal Vás náš výsledek nátěru střechy při rekonstrukci? Doporučujeme shlédnout listy například natěrači a lakýrníci, nátěry fasád nebo rekonstrukce.

Rekonstrukce koupelny Praha 1

V bytě (Praha 1) byla prováděna rekonstrukce koupelny včetně pokládání nových obkladů dle přání zákazníka, dlažby a montáže sprchového koutu.

Stav koupelny při začátku rekonstrukce Počáteční stav - původní vana Rekonstrukce koupelny je v plném proudu Instalace nového sprchového koutu Dokončená rekonstrukce koupelny

Líbí se Vám rekonstrukce, kterou jsme provedli? Pokud ano, přečtěte si o rekonstrukcích od nás více na listu rekonstrukce.

Rekonstrukce a pokládka podlahy

Prováděli jsme zabroušení starých podlah, instalaci izolačních materiálů a pokládku nových plovoucích podlah v bytě - Praha 1. Celou rekonstrukci jsme brali svědomitě a profesionálně, tak jo vždy - jak rekonstrukce podlah dopadla se můžete podívat níže.

Původní stav podlahy v bytě Čištění a zabroušení podlahy může začít Krycí materiál na podlahy Rekonstrukce podlah se konala v celém bytě Lakování plouvoucí podlahy Montáž lišt na podlahu Pokládka plovoucí podlahy Nová plovoucí podlaha Rekonstrukce podlah jak má být

Myslíte, že se nám rekonstrukce a pokládka plovoucí podlahy povedla? Rádi by jste taky takovou? Iformace: rekonstrukce.