Telefon: +420 722 934 225
Email: info@maliri-global.cz

Sádrokartonové příčky Praha

Realizujeme dělení prostor pomocí sádrokartonu, dělících konstrukcí včetně pozdější povrchové pravy. Sádrokartonové příčky jsou vláště vhodné pro kamenné obchody v pronájmu, byty, nízkonákladové dělení skladů a dalších nebytových prostor. Proč vynakládat zdroje za zdivo a složitejší práci, když stejně dobře mohou posloužit právě příčky ze sádrokartonu.

Montáž sádrokartonové příčky

Zdá se Vám byt nebo skladové prostory příliš velké? Provádíme odbornou montáž sadrokartonové příčky - jednotlivou nebo složenou (velké prostory, složitejší konstrukce). Instalace dělících příček netrvá dlouho a s ohledem na naše ceny za materiál a práci se taková investice do organizace Vašeho nemovitého majetku či společnosti opravdu vyplatí. Poradíme s výběrem správných sádrokartonových příček a postaráme se o celou montáž a jejich následnou úpravu a malbu.


Ceny za sádrokarton, montáž a povrchové ošetření jsou závislé zejména dle velikosti zakázky, proto nemáme zvláště paušalizované ceníky pro tuto činnost. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.