Telefon: +420 722 934 225
Email: info@maliri-global.cz

Štukování a stěrkování Praha

Odborný personál z Global Praha nejen dokáže klasické vymalování protor, ale jsme profesionálové i ve štukování a stěrkování stěn či podlah. Povedené štukování může Vaše místnosti vyzvednout ještě o úroveň výše ve estetickém vzezření - přičemž ceny štukování jsou u nás velmi příznivé.

Odborný postup při štukování

Naši pracovníci používají profesionální postupy při omítání a štukování a na odvedené práci je to opravdu vidět. Léta praxe v omítání zdiva, rychlé provedení se znalostí správného postupu a přehled v cenách materiálů - to vše Vám můžeme nabídnout. Při přehledu v oboru a zkušenostech je naše cena štukování s ohledem na kvalitu provedení štuku a vůbec omítání je v konstrastu s amatérským provedením nejen dokonalá oko, ale i výhodná pro kapsu. Konkrétní ceny služeb naleznete v našem ceníku.

Služby spojené se štukováním:

Provádíme i štukování stropů a jiné specifické činnosti spojené s omítáním. Po následné práci po nás nezůstává nepořádek - vše po sobě do posledního smítka uklidíme.

Stěrkování stěn a podlah

Precizní stěrování stěn - stejně jako stěrkování podlah za bezkonkurenční ceny, profesionální přítup a plnění stanovených termínů. S Malíri Global Praha jde vše podle plánu.

Hlavní město Praha a Středočeský kraj

Naše služby provádíme ve městě Praha (naším sídlem je Praha 11, ale jsme schopni zajistit malování po celé Praze), po telefonické či emailové řádné domluvě pracujeme i ve Středočeském Kraji.