Telefon: +420 722 934 225
Email: info@maliri-global.cz

Úklid Praha – domácnosti, kanceláře a firmy

Profesionální úklid komerčních i bytových prostor s důrazem na preciznost práce a šetrnost mycích prostředků. Jednorázový i pravidelný úklid Vaší kanceláře, bytu, domu, společných prostor i veřejných budov v Praze.

úklidové služby praha

Jsme schopni zajistit úklid nehledě na rozsah čištění a intenzitu nečistot v domácnosti. Disponujeme vybavením pro maximální efektivitu úklidu profesionální technikou na jakýkoliv druh interiérového zařízení – ať už jde o podlahy, okna, nábytek, parkety či toalety.


Úklid domácností

Nemáte mnoho volného času nebo byste ho rádi věnovali na příjemnější aktivity než je uklízení? Přenechejte úklid domácnosti odborníkům. Používáme šetrné mycí prostředky a během úklidu se snažíme i o zachování soukromí.

úklid domácností

Profesionální úklid domácnosti, tím spíše ve městě Praha, kde život je daleko uspěchanější, Vám dokáže ušetřit mnoho volných chvil a možná dostat Vaše bytové prostory ještě o příčku výše v čistotě.

Nezáleží, jestli se jedná pouze o mytí podlah či kompletní úklid koupelny, wc a celého bytu, vždy svou práci odvedeme poctivě a v dohodnuté lhůtě.


Úklid kanceláří

Naše úklidová firma provádí profesionální pravidelný úklid kanceláří s působností po celém hlavním městě Praha. Samozřejmě úklid si můžete objednat i jednorázový - termínům a časům úklidu se meze nekladou.

úklid domácností

Úklidové práce realizujeme dle dohodnutých termínů (několikrát v týdnu, jednou měsíčně - dle potřeby). Za dobu posobnosti v oboru úklidových služeb máme mnoho praxe, kterou na první pohled poznáte a jistě oceníte.


Úklid veřejných budov a komerčních prostor

Zajisté v naší nabídce naleznete i úklid veřejných budov a komerčních prostor. Jsme připraveni zasáhnout proti každé nečistotě v maloobchodě, skladu, úřadě i muzeu. Během provádění úklidu firem se snažíme o zachování chodu obchodu, případně se s Vámi domluvíme na ideální hodině úklidu.

úklid domácností

Ke všem úklidovým zakázkám přistupujeme individuálně a vždy pro Vás najedem nejlepší a nejefektivnější řešení.