Telefon: +420 722 934 225
Email: info@maliri-global.cz

Vyklízení bytů Praha

Vyklízení bytů, domů i firem profesionálně a za rozumné ceny v Hlavním městě Praha. Vyklízení provádíme bez ohledu na objemnost odpadu či jeho nepezpečnost. Odvoz odpadu na legální skládky za pomocí dodávek či velkoobjemového kontejneru.

vyklízení bytů praha

Kompletní vyklízení a odvoz odpadu z vnitřních či venkovních prostor pro jednotlivce i firmy.

Vyklízení nemovitostí zajistíme pro každý byt, firmu či veřejný objekt jako jsou úřady, školy či muzea. Jsme schopni obsáhnout zakázky na vyklízení i špatné dostupných či toxických prostor.


Vyklízení bytů a domů

Nemáte mnoho volného času nebo byste ho rádi věnovali na příjemnější aktivity než je vyklízení? Přenechejte vyklízení odborníkům.

vyklízení odpadu praha

Vyklízení firem a nebytových prostor

Vyklízecí práce nabízíme taktéž pro firmy, školy, úřady a další nefyzické osoby. Potřebujete vyklízení kanceláří nebo rovnou celého skladu? S námi jakýkoliv odvoz odpadu není problémem. Máme mnoho zkušeností i ve velkoobjemovém vyklízení odpadu (supermarkety, skladiště).

vyklízení firem a kanceláří praha

Ať už je Vaše firma z Hlavního města Praha či Střečeského kraje, vždy zvládneme Vaši firmu kompletně zbavit odpadu, starého nabytku či vybavení a vše následně zlikvidovat legální cestou.


Vyklízení nebezpečného materiálu

Zvláště nebezpečným odpadem rozumíme především toxický a biologický odpad po narkomenech, bezdomovcích či vyklízení odpadu po úmrtí. Takový odpad by vždy měli provádět osoby s patřičným vybavením, vzděláním ohledně zacházení a legislativních náležitostech jeho likvidace. Často žádanou činností je také vyklízení po požárech a povodních - možnost výskytu zdraví ohrožujících látek a plísní.

vyklízení nebezpečného odpadu