Telefon: +420 722 934 225
Email: info@maliri-global.cz

Reference prací se sádrokartonem

Zde můžete nalézt fotografie k již zakončeným zakázkám spojené s sádrokartonem (sádrokartonové příčky, stropy a jiná dělení ze sádrokartonu) a ověřit si tak naši zručnost a věrohodnost.

Sádrokartonový strop obchodu - Praha 5

Instalace sádrokartonového stropu vestibulu pro supermarket na Praze 5 (Barrandov) a omítnutí sádrokartonových příček.

Starý strop obchodu Příprava lešení pro montáž sádrokartonu Montáž konstrukce příček Instalace sádrokartonových příček Omítnutý sádrokarton Hotové sádrokartonové stropy

Považujete instalaci sádrokortonu pro supermarket za dobře odvedenou? Chybí Vám ve Vašem obchodě nebo bytě sádrokartonová příčka? Určitě uvítáte podrobnější informace na stránce sádrokartonové příčky.

Výstavba příček pro obchod Praha 3

Prováděli jsme výstavbu příček sanitárního zázemí a převlékacích kabinek pro obchod s oděvy na Žižkově.

obchod před montáží příček a malováním montáž sádrokartonu a příček zahlazení před malováním

Shledáváte tuto výstavbu za zdařilou? Hledáte přepažení sádrokartonovými příčkami pro obchod či sklad? Další podklady na sádrokartonové příčky nebo na malování skladů.

Sádrokartonová stěna - Praha 4

Jednoduchá a efektivní přestavba stěny pomocí sádrokartonu v bytě (Praha 4). Sádrokartonové stěny jsou vhodné nejen pro estetický dojem, ale i izolaci či zakrytí elektroinstalace v bytě nebo kanceláři.

Před přestavbou stěny na sádrokartonovou Zazasení kontrukce (příček) stěny Sádrokartonová příčka a její usazení Zahlazení povrchu sádrokartonové stěny Hotová sádrokartonová stěna

Líbí se Vám sádrokartonová stěna, kterou jsme postavili? Rádi by jste takové řešení do svého bytu nebo kanceláře? Podrobnější popis na: sádrokartonové příčky.